Odszkodowania

Odwiedź nas ul. Kręta 10/U1, Wrocław
Napisz do nas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Twój radca prawny we Wrocławiu

 
zadzwoń do kanclearii radcy prawnego +48 71 719 59 08
images/radca_prawny_odszkodowania.png

Dochodzisz odszkodowania lub zadośćuczynienia? Wypadek, czy błąd medyczny?

Nie musisz płacić 20%, 25% lub 30% i więcej procent prowizji!!!

Nie pobieramy opłat wstępnych i zaliczek!

POMOC W DOCHODZENIU ODSZKODOWAŃ I ZADOŚĆUCZYNIEŃ

Pomagamy poszkodowanym w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych powstałych w związku z wypadkami komunikacyjnymi, wypadkami przy pracy, błędami medycznymi oraz spowodowanych innymi zdarzeniami. Świadczymy także pomoc dla członków rodziny, którzy utracili najbliżyszch w różnego rodzaju wypadkach. Zapewniamy profesjonalną obsługę na etapie polubownego oraz sądowego dochodzenia roszczeń.

Jak możemy pomóc?

 71 719 59 08
  504 798 106
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wypadki komunikacyjne

Odszkodowanie lub zadośćuczynienie związane z wypadkiem komunikacyjnym.

kancelaria odszkodowanie wypadek

Błędy medyczne

Odszkodowanie za błąd medyczny, lekarski lub zaniedbanie medyczne.

blad medyczny odszkodowanie

Wypadki przy pracy

Odszkodwanie za wypadek w pracy, wypadek w drodze do pracy lub z pracy.

odszkodowanie wypadek przy pracy

Inne szkody

Odszkodowanie za wypadek w rolnictwie, nieudane wakacje i inne zdarzenia.

kancelaria odszkodowanie

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach samochodowych!Pomagamy uzyskać pełne odszkodowanie na drodze postępowania sądowego.
Ubezpieczyciel odmawia Ci wypłaty pełnego odszkodowania! Zadzwoń bądź napisz do nas już dziś!

Sprawdź dlaczego warto! Walczymy o wysokie odszkodowania!

 • 01PRZEDE WSZYTKIM KOSZTY
  kancelarie odszkodowawcze zwykle współpracują z pośrednikami i zewnętrznymi kancelariami prawnymi przez co wynagrodzenie za ich usługi jest często dużo wyższe niż w przypadku bezpośredniego skorzystania z usług radcy prawnego lub adwokata
 • 02BRAK ZALICZEK
  w większości spraw o zadośćuczynienie lub odszkodowawanie nie pobieramy zaliczek tytułem naszego wynagrodzenia; w każdym przypadku rozważamy mozliwość złożenia wniosku o zwolnienie naszego Cię z wszelkich opłat sadowych oraz pomagamy złożyć taki wniosek
 • 03POSTĘPOWANIA POLUBOWNE I SĄDOWE
  dochodzimy odszkodowań na drodze polubownej i sądowej, zawsze dążymy do uzyskania najwyższego odszkodowania, nie zawiaramy ugody bez Twojej zgody
 • 04KOMPLEKSOWE DORADZTWO
  możemy zapewnić fachową pomoc prawną od razu po zdarzeniu i przeprowadzić Cię przez cały proces dochodzenia zadośćuczynienia lub odszkodowania
 • 05INDYWIDUALNE PODEJŚCIE
  uważamy, że każdy przypadek zasługuje na indywidualne podejście, dlatego dostosowujemy sposób naszego działania do Twoich konkretnych potrzeb i celów
 • 06DOŚWIADCZENIE I KWALIFIKACJE
  posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprawach odszkodowawczych różnych kategorii; posiadamy zespół wykwalifikowanych profesjonalistów, posiadających uprawnienia do wykonywania zawodu radcy prawnego
 
Chcesz uzyskać należne Ci odszkodowanie?Kancelaria Radcy Prawnego Konrad Krasuski
ZGŁOŚ SZKODĘ! ODDZWONIMY!
 
Napisz do nas, zadzwoń do nas lub odwiedź nas!
 
 

Odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej - komu i co przysługuje? Śmierć osoby bliskiej jest niezwykle ciężkim doświadczeniem. Niezależnie od tego czy śmierć nastąpiła nagle np. w wyniku wypadku samochodowego czy była spowodowana powikłaniami powstałymi po błędzie medycznym, to cierpienie i ból rodziny zmarłego są ogromne. Zwykle negatywne skutki utraty osoby bliskiej odczuwane są przez rodzinę zmarłego nie tylko w sferze psychicznej, ale też materialnej. Z tego względu klienci naszej kancelarii, którzy przeszli przez te tragiczne wydarzenia zadają pytanie czy mogą żądać odszkodowania za śmierć osoby bliskiej. Oczywiście tak, jednak świadczeń należnych osobom bliskich za utratę osoby bliskiej jest więcej.

Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia? W przypadku gdy sprawca wypadku jest nam znamy, to z reguły wiemy jakie środki podjąć i od kogo możemy dochodzić odszkodowania. Sprawa się komplikuje, gdy sprawca nie jest znany, bowiem uciekł z miejsca zdarzenia, a osoba poszkodowana nie zdołała nawet zapisać numerów rejestracyjnych pojazdu, którym kierował sprawca wypadku. Kto w takim przypadku jest obowiązany do naprawienia szkody wyrządzonej poszkodowanemu?

Renta od ubezpieczyciela? Przepisy kodeksu cywilnego dopuszczają możliwość przyznania osobie poszkodowanej, która doznała obrażeń ciała lub rozstroju zdrowia odpowiedniej renty. Renta jest to okresowe świadczenie pieniężne wypłacane przez sprawcę zdarzenia lub inny podmiot odpowiedzialny (np. ubezpieczyciela) osobie poszkodowanej.

Sprawca wypadku nie miał ubezpieczenia OC? Wiele osób prowadzących samochody nie posiada aktualnego ubezpieczenia OC. Co zrobić w sytuacji gdy zostaniemy poszkodowani w takim wypadku? Czy uzyskamy odszkodowanie od zakładu ubezpieczeń? Z takimi pytaniami najczęściej borykają się osoby poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych, w których sprawca nie miał ważnego ubezpieczenia OC.

Koszty leczenia a odszkodowanie - jak udowodnić poniesione koszty leczenia, czy wystarczy paragon? Podczas prowadzenia spraw dotyczących wypłaty odszkodowania za poniesione koszty leczenia często spotykamy się z odmową wypłaty odszkodowania przez zakład ubezpieczeń. Decyzje tego rodzaju są często oparte na tym, że osoba poszkodowana nie udowodniła faktu poniesienia przez nią kosztów leczenia lub ich wysokości.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej:

linia

Skontaktuj się z kancelarią:

linia

Kancelaria Radcy Prawnego Konrad Krasuski

 • ul. Kręta 10/U1, 50-233 Wrocław
 • tel./fax: 71 719 59 08, kom. 504 798 106
 • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • NIP: 9241757850  REGON: 022462290

Sprawdź co u nas słychać:

linia

facebook krpk na facebooku

twitter krpk na tweeterze

google+ krpk na google +

tumblr logo white 20 na tumblr

Logo-Krajowej-Izby-Radców-Prawnych     Kancelaria Prawna Wrocław - logo

Współpracujemy z:

SII